Imodium na rozloučenou v Přeštěnici

28. 2. 2019

Imodium je jednou z těch kapel, které jsou neodmyslitelně spojené s naším festivalem. Letos se skupina rozhodla dát si po osmnácti letech svého působení pauzu na dobu neurčitou. Přeštěnice bude tak jednou z posledních míst, kde kapelu můžete zažít na vlastní kůži. V sobotu 29. června ve 13:30 se na vás bude těšit na Radio Stage. Přijďte jí udělat pořádnej kotel, ať ta rozlučka stojí za to.


„Všechno má svůj čas a my se po více než sedmnácti letech hraní rozhodli, že si užijeme taky „jiná místa“, než jsou jen pódia, šatny, dodávky a zkušebny. Pravda, díky své hudbě jsme navštívili daleko více míst, od věznice až po O2 arenu. Všechno jsou to nesmazatelný zážitky a navždy v nás zůstanou. Teď si ale dáme na neurčitou dobu pauzu.
Hudbu děláme zhruba od čtrnácti let a nutno říct, že nikoli pouze pro zábavu. Byli jsme a budeme tu pro ni, bude-li jejím prostřednictvím co říct. V tuto chvíli jsme však řekli vše, co jsme zatím chtěli. Jsme vám všem nesmírně vděční za přízeň a podporu, kterou jste pro nás měli, a kterou nám, pevně doufáme, nadále zachováte.  Jak se zpívá v milované písni od Vypsané fiXy: „Na rozloučenou jim zamávali,“ zamáváme si stylově. Dovolte pozvat vás na speciální akustické turné „JINÁ MÍSTA“, jak jinak než na speciálních, jiných místech. Bude to poslední naše aktivita před plánovanou pauzou.“ Pozval fanoušky kapely Tomáš Fröde.