Důležité info a časté otázky

19. 6. 2019

Velice nás těší velký zájem o letošní ročník festivalu. Než zítra akce vypukne, přinášíme několik rad především pro ty , co se chystají do Přeštěnice poprvé.

Kdy končí předprodej levnějších vstupenek?

Ve čtvrtek 27.6. v 12:00 v síti Ticketportal a v 17:00 v síti Milevskem.cz.

Mám partu vstupenku?

Důležité upozornění máme pro ty, co si koupili partu vstupenku (5-10 osob). Podmínkou je příchod najednou! V opačném případě hrozí, že nebudete vpuštěni do areálu. Sledujte proto také další info v sekci INFO.

V prodeji zbývají poslední VIP vstupenky do VIP hospody s předzahrádkou, která bude postavena v blízkosti hlavní scény. V této komfortní zóně se točí pivo do skla.

Kde zaparkuji?

Předně musíme konstatovat, že náš útulný areál je kapacitně limitovaný. Pokud chcete pohodlně parkovat přímo v areálu hned vedle svého stanu na parkovišti P2, doporučujeme zakoupit si parkovací místo v našem předprodeji. V této chvíli zbývají poslední volná místa. Upozorňujeme, že z parkoviště P2 není kvůli bezpečnosti povoleno během festivalu vyjíždět.

Na parkovišti P1 je zatím místa dostatek a bude si možné zakoupit parkování na místě. Parkoviště budou k dispozici od čtvrtečního rána.

Chci jet svozem z Milevska

V případě, že pojedete na festival například vlakem, můžete využít autobusové svozy z Milevska. Letos budou zdarma. Kromě čtvrtka, pojedou autobusy také nazpátek po skončení programu.

Čtvrtek 27.6.2019

Milevsko – autobusové nádraží 18:20, vlakové nádraží 18:25

Pátek 28.6.2019

Milevsko – autobusové nádraží 14:15, vlakové nádraží 14:20

Milevsko – autobusové nádraží 16:35, vlakové nádraží 16:35

Milevsko – autobusové nádraží 18:15, vlakové nádraží 18:20

Zpět – 1:00

Sobota 29.6.2019

Milevsko – autobusové nádraží 12:15, vlakové nádraží 12:20

Milevsko – autobusové nádraží 14:15, vlakové nádraží 14:20

Zpět – 1:00

Neděle 30.6.2019

Zpět – 9:25

Jak to bude vypadat na večírku?

Čtvrteční festivalový večírek bude ve znamení takřka tříhodinového vystoupení legendární skupiny Keks. Po jejím konci bude následovat afterparty.

Jak se bude na festivalu platit?

Novinkou letošního festivalu je zavedení bezhotovostních plateb, které znáte z jiných festivalů. Službu pro nás zajišťuje zavedená firma NFCtron, která garantuje na rozdíl jiných spolehlivý platební systém. Společně s náramkem resp. klíčenkou (pro majitele jednodenních vstupenek) obdržíte čip, který si můžete nabít libovolnou částkou. Při odchodu z festivalu si pak neutracenou částku můžete vyzvednout na jednom ze dvou dobíjecích míst. Vracet budeme až do nedělního dopoledne.

Můžou s sebou vzít děti?

Ano. Letos jsme rozšířili také program pro děti o tzv. Fun Zone, která bude v provozu v pátek i v sobotu. Proběhne zde celá řada zábavných činností, budou tady zábavné atrakce a v sobotu se můžete těšit na pěnovou party. Děti do 6 let mají vstup zdarma.

Kompletní program ke stažení zde.