Multižánrový festival uprostřed lesů, luk a strání na jihu Čech mezi Pískem a Táborem.

OAMF Přeštěnice – další ročník je úspěšně za námi

Měsíce příprav 21. ročníku OAMF Přeštěnice se ve dnech 30. 6. - 1. 7. 2023 proměnily na přeštěnické louce v dva dny plné muziky, festivalové atmosféry a zábavy pro celou rodinu.

V pátek i navzdory horšímu počasí si fanoušci užili na hlavní stage ZakázanÝ ovoce, Rageo, Poletíme?, Mirai a první den festivalu zakončil Náhodný Výběr se svou show. V sobotu zahájili program Cirk La Putyka se svým dechberoucím vystoupením, následovali Wohnout, Civilní Obrana, Traktor a festival na hlavní stage zakončili Rybičky 48. Další skvělá představení předvedla Gaia Mesiah nebo skupina Napořád.

Stage Muzikus SAI obsadily převážně kapely ze soutěže Šance Muzikus a lokální uskupení jako ticho de pre Cupé Band, Escape 2 the Jungle či formace Possbilní explikace, kterou fanoušci slyšeli po několika letech. Novinkou byla čtvrtá stage, na které se vystřídaly kapely pro děti a lokální skupina FuskyDus, a to v sobotních odpoledních hodinách.

Za celý tým děkujeme všem stánkařům, zvukařům, produkčnímu týmu, fotografům, pyrotechnikům, stage helperům, moderátorce, brigádníkům a především vám všem, protože bez vás by festival nebyl tím, čím je a my se neměli celý rok na co těšit. A jak to bude s dalším ročníkem? Nechte se překvapit. Již brzy více info.

Vaše Přeštěnice CREW.
DĚKUJEME