Multižánrový festival uprostřed lesů, luk a strání na jihu Čech mezi Pískem a Táborem.

Nenechte si ujít festivalový večírek

Zcela unikátní bude festivalový večírek ve čtvrtek 25. června. Vystoupí celkem čtyři formace v čele s kapelou Mydy, která ještě donedávna používla delší název Mydy Rabycad. Původně elektro swingová hudební skupina máz asebou řadu úspěchů. V léte 2017 absolvovala kapela úspěšné americké turné, kde vystoupila před mnohatisícovým davem po boku legendárního Toma Pettyho s jeho The Heartbreakers, Muse nebo P!nk. Stejně fantastický ohlas mělo vystoupení na Festival dété de Québec, který slavil 50. výročí. Mezi evropské úspěchy lze jmenovat i Blue Balls Festival ve švýcarském Lucernu, kde se setkali s Patti Smith, festival Eier Mit Speck v německém Viersenu nebo v innsbruckém Treibhausu, stejně jako vystoupení na Lowlands festivalu v Holandsku. 22. 11. 2019 kapela pořktila na koncertě ve Foru Karlín nové album Numbers a k tomu oznámila změnu názvu – pouze MYDY – čímž udělala „tlustou čáru“ nejen za svými elektroswingovými začátky.

Další vystupujícím bude skupina Megaphone, která si získává pevnou pozici na místní indie scéně. Albem "In Time" dokazují, že i v České republice se dá dělat anglicky zpívané indiečko, které svým zvukem a produkcí velmi dobře obstojí v místní i zahraniční konkurenci. Na konferenci Nouvelle Prague 2019 byl mezinárodní porotou velice pozitivně hodnocen nejnovější singl Don’t be late a kapela byla přirovnávána ke kapelám jako jsou Bloc Party nebo The 1975. To je přesně směr, kterým se skupina chce aktuálně ubírat. Megaphone již měli možnost vystoupit na festivalech Colours of Ostrava, Rock for People a Metronome. Velmi dobře se cítí i v klubech, kdy mezi oblíbené destinace patří pražské Café v lese anebo Cross. Produkce je plná elektroniky a signature zvuků, audiovizuální zážitek pro posluchače umocňuje nový pódiový light design. Dramaturgové radia Expres FM si z alba In Time vybrali již dva singly do pravidelné rotace, což je dalším důkazem aktuální skvělé formy kapely. Rok 2020 vnímá kapela jako velkou výzvu k posunutí hranic a zprostředkování hudby novému publiku a to jak v ČR, tak i v rámci Evropy.
Těšit se můžete na electro pop rock projekt The Dream of Orion , za kterým stojí španělsko-francouzský zpěvák, skladatel a spisovatel Olivier Herran. Jeho písně jsou charakteristické mixem gregoriánských zpěvů spolu s elektronickými a kytarovými prvky. V loňském roce mělo jeho evropské turné s názvem "Dreams" velký úspěch, a tak se vrací znovu s dalšími novinkami. Na koncertě určitě zazní jeho hity jako je "Dreams of Orion" nebo "Miluju Tě", které vás rozhodně nenechají chladnými.

Čtvrteční program zkompletuje Projekt Elementy, který vznikl jako spojení audiovizuální tvorby zpěvačky, skladatelky a malířky Hany Melcrové. Zpěvačku můžete znát z kapely Y?, která ji stále hudebně doprovází. Kapela vznikla v roce 2009 a odehrála si více než 300 koncertů po celé České republice, ale i v zahraničí (Kanada, Německo,…). Po debutové desce Tajemství a vydání singlu Když Nejsi, které kapela nahrála s producentem Milanem Cimfem v SONO records, si kapela dala menší koncertní pauza a prošla si vnitřní změnou. Nyní se uskupení vrací v trochu jiné podobě, a především s novou tvorbou, kterou zpěvačka Hana Melcrová propojila pod názvem Projekt Elementy se svou výtvarnou tvorbou, a vytvořila tak speciální set písní, které jsou rozdělené podle pěti elementů (oheň, voda, vzduch, země a duše). Spojení audiovizuálního zážitku diváky vtáhne do tak trochu jiného světa.