Multižánrový festival uprostřed lesů, luk a strání na jihu Čech mezi Pískem a Táborem.

Po dvou letech
opět na festival

Po dvouleté covidové pauze pro vás chystáme 20. ročník OAMF Přeštěnice, který proběhne ve dnech 23.- 25. 6. 2022. Velice si vážíme všech fanoušků a návštěvníků, kteří si ponechali vstupenky na předcházející dva roky, během kterých nebylo možné kvůli pandemickým omezením, festival uskutečnit. Tyto vstupenky pochopitelně zůstávají v platnosti.

Program festivalu vychází z dramaturgie předcházejících neuskutečněných ročníků. Po čtvrtečním večírku pro nedočkavé, bude následovat poprockový pátek, na kterém vystoupí například Tomáš Klus, Jelen, Doctor P.P., James Harries, Totální nasazení a spousta dalších. Sobota bude již tradičně věnována rockovým skupinám. Do Přeštěnice dorazí Arakain s Lucií Bílou, Harlej, Trautenberk, Walda Gang nebo Miloš Meier ze skupiny Dymytry.
I když v současné době nebylo zatím potvrzeno definitivní rozvolnění opatření včetně podmínek vstupu na festival, pevně věříme, že se festival bude moci uskutečnit a všichni si opět užijeme pohodovou atmosféru, kvůli které do Přeštěnice přijíždíte.
Přesto musíme přiznat, že pandemická situace a zdražování služeb a energií nás vedly k některým dramaturgickým změnám v line upu. Na festivalu letos nakonec nevystoupí skupina Lucie. Vzhledem k nejistému vývoji situace jsme se s managementem skupiny dohodli, že zůstaneme v kontaktu a zkusíme ji do Přeštěnic dostat v budoucích letech. Za tuto změnu v programu se vám omlouváme a věříme, že to v této komplikované době pochopíte.
Kompletní lineup festivalu bude zveřejněn na konci května.