Multižánrový festival uprostřed lesů, luk a strání na jihu Čech mezi Pískem a Táborem.

Cashless

Na festivalu používáme CASHLESS systém.

Co to znamená?
Každý návštěvník se vstupenkou na celý festival obdrží ID náramek, na kterém bude čip. Majitelé vstupenek na jednotlivé dny budou mít čip na klíčence. Pokud budete chtít na festivalu cokoliv nakoupit, musíte si čip nabít na jedné z dobíjecích stanic (u hlavního vstupu nebo v areálu). Jakmile budete mít nabito, můžete platit za vše, co se na festivalu nabízí. Hotovost nebude nikde akceptována, pouze na místech, kde ještě nebudete mít ID pásku (parkoviště a nákup vstupenky) a samozřejmě u dobíjecích stanic.

CASHLESS systém bude v provozu již na festivalovém večírku ve čtvrtek. Na dobíjecí stanici si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které je internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny Vaše útraty on-line. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech znovu a znovu. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu (zobrazí se na zákaznickém displeji). Celou částku, která vám na čipu zůstane, vám vrátíme při odjezdu/odchodu z areálu na dobíjecích místech do poslední koruny! Vracíme až do neděle do 10:00 hod.

Při prvním dobití bude stržen jednorázový poplatek 20,- Kč jako záloha na čip. Tuto zálohu je možné vrátit na konci společně s náramkem nebo klíčenkou. Pro letošní rok nebude možné nabíjet čipy před festivalem, ale až na místě. DOPORUČUJEME: Poprvé nabít minimálně za 1 000 – 2 000 Kč pro vaše pohodlí. Ovšem je to na Vás, minimum není stanoveno. Účtenku si uschovejte po dobu celé akce u sebe. Pořadatel neodpovídá za škodu v případě ztráty nebo odcizení čipu, ale pokud si schováte účtenku o dobití je možné čip na dobíjecím místě zablokovat. V případě náramků s čipem je pravděpodobnost ztráty či odcizení mizivá! V případě dotazů se neváhejte zeptat třeba na musicfest@prestenice.cz . Těšíme se na vás!