Multižánrový festival uprostřed lesů, luk a strání na jihu Čech mezi Pískem a Táborem.

Totální nasazení

Totální nasazení ve svých začátcích (1990) vycházelo hudebně více z punkových a alternativních kořenů, ale v současné době je repertoár kapely víc než pestrý, neboť se s jejich originálním veselým punk-rockem mísí víc než hojně prvky ska a folku. Textově Totální nasazení balancuje na hranici zábavnosti s občasným upozorněním na různé nešvary jak lidské, tak společenské. Vše v duchu jejich vtípků, metafor a jejich typické nadsázky a nadhledu.

Na podzim roku 2020 oslaví kapela Totální nasazení TŘICET let své úspěšné hudební existence výročním koncertem v pražském Paláci Lucerna, kam si pozvala hosty napříč hudebními žánry. Ještě předtím ji čeká jarní turné po klubech a kulturních domech - pokračování úspěšné šňůry koncertů k aktuálnímu CD Kazoo or Die! po velkých sálech kulturních domů z jara 2019.

Totální nasazení se pravidelně vyskytuje na těch největších a nejznámějších česko-slovenských festivalech, městských i pivních slavnostech nebo vinobraních. Nebrání se ovšem ani účinkování na akcích regionálních či akcích charitativního charakteru. Podzimní turné 2020 zahájí kapela v již zmíněném velkém sále pražské Lucerny a naváže na připravované akce po Čechách, Moravě, Slezsku a Slovensku. Totální nasazení má za sebou též turné po exotickém Turecku, koncerty v Německu či Itálii nebo Rusku, kam se pravděpodobně v horizontu dvou let vrátí na několik vystoupení pořádaných moskevskou kapelou MAD Band.