Multižánrový festival uprostřed lesů, luk a strání na jihu Čech mezi Pískem a Táborem.

Symphonity

Historie skupiny sahá až do roku 1994, kdy kytarista Libor Křivák a bubeník Tomáš Sucháček založili kapelu NEMESIS. Pod tímto názvem skupina vydává na jaře roku 2003 u italského vydavatelství Underground Symphony a následně v japonské licenci u společnosti Hot Rockin své debutové album s názvem „Goddess Of Revenge”. Album nazpíval Vilém Majtner a sestavu zkompletovali příchozí klávesista Ivo Hofmann a basák Tomáš Čelechovský. V tomto složení skupina začíná koncertovat a absolvuje i několik zahraničních vystoupení. Na jaře roku 2005 opouští kapelu její spoluzakladatel Tomáš Sucháček a na bubenickou stoličku usedá Martin „Marthus” Škaroupka (dnes CRADLE OF FILTH, ex-MASTERPLAN). Během přípravy materiálu na nové album kapela mění definitivně jméno na SYMPHONITY a angažuje německého zpěváka Olafa Hayera (DIONYSUS, LUCA TURILLI). S albem „Voice From The Silence” přecházejí SYMPHONITY pod křídla německého vydavatelství Limb Music Products a v Japonsku deska vychází u vydavatelství Marquee Inc. / Avalon. V nové sestavě odehrají vystoupení na velkých festivalech v České republice (Masters of Rock, Benátská noc, BasinFireFest, Zimní Masters of Rock atd.)
V roce 2013 se k mikrofonu se po boku Olafa postavil i Herbie Langhans (SINBREED, AVANTASIA), který si již na minulém albu vystřihl duet s Olafem v coververzi „Anyplace, Anywhere, Anytime”. Nové album „King of Persia” vychází 23.září 2016 opět u německého vydavatelství Limb Music a Marquee Inc. / Avalon v Japonsku. Album produkoval kytarista Libor Křivák a o konečný zvuk nahrávky se postarala dvojice Sascha Paeth a Miro Rodenberg (AVANTASIA, EDGUY, RHAPSODY, KAMELOT). Autorem obalu je také jedna z legend - Andreas Marshall (RUNNING WILD, KREATOR, HAMMERFALL). Bohužel toto dlouho očekávané album nebylo následováno turné ani vystoupeními na festivalech, a tak se kytarista a hlavní skladatel Libor Křivák rozhodl pro radikální změny v sestavě, aby byla kapela opět schopná koncertovat.
Na konci roku 2018 SYMPHONITY ohlašují zbrusu novou sestavu. K mikrofonu se postavil italský pěvec Antonio Abate (PERSEUS), na bubenickou stoličku usedá Radim Večeřa (DREAM PATROL) a novým basákem se stává Tomáš Sklenář. V březnu 2019 sestavu rozšiřuje druhý zpěvák Mayo Petranin (ex-SIGNUM REGIS), který nahrazuje Herbieho Langhanse. První vystoupení v nové sestavě kapela absolvuje na německé půdě. Na Power Metal Festivalu ve Freisingu mají fanoušci vůbec poprvé možnost slyšet skladby z alba „King of Persia” naživo... Následují koncerty s Freedom Call,The Unity a Rhaspsody of Fire. 29.11.2019 vychází celosvětově singl "Crimson Silk"u Limb Music ke kterému je i nový videoklip. Speciálním hostem je Ashok (CRADLE OF FILTH), který svedl s Liborem parádní kytarovou bitvu, takže se máte určitě na co těšit. O mix se postaral Mikko Karmila a o mastering Mika Jussila ve Finnvox Studios