Multižánrový festival uprostřed lesů, luk a strání na jihu Čech mezi Pískem a Táborem.

Sabina Ludányiová

 (Hudební kariéru Sabina započala již ve čtrnácti letech. Zpívala se zábavovou kapelou a tím získávala hudební zkušenosti. V průběhu dalších let se intenzivně věnovala skládání vlastních písní a později začala vystupovat sama s vlastní i převzatou tvorbou.)

V roce 2015 o sobě Sabina dala vědět světu debutovým autorským albem Nahá na jejíž titulní píseň natočila videoklip. Po natočení alba založila kapelu, se kterou v roce 2017 natočila singl Inkoust a v roce 2020 představila album Maják. Na stejnojmennou píseň plnou podmanivých tónů a myšlenek natočila videoklip v dalekém Dánsku na pobřeží severního moře. Maják, který lze ve videoklipu vidět se o pár týdnů později přesouval dále od pobřeží, kvůli riziku zřícení do moře, takže Sabina a její tým byli poslední, kteří monument zachytili na původním místě. V době kdy Sabina natáčela CD a videoklip vytvořila v průběhu dvou let časosběrný dokument, který dotvořil vizuální podkres k velmi silné písni Způsob, kterou můžete také najít na albu.

(Velký vliv na Sabinin život i tvorbu má její profese. Sabina po dokončení magisterského studia začala pracovat jako zdravotní sestra a momentálně se nechává inspirovat prací na Anesteziologicko resuscitačním oddělení.)

Žánrově se tato pražská kapela řadí do popu, nicméně se v písních nachází i prvky ostatních žánrů jako rock, nebo folk a dalších, takže osloví široké publikum a potěší jakoukoliv věkovou skupinu. Texty i hudba většinou pochází z pera frontmanky, avšak finální výsledek je odrazem práce precizních a profesionálních muzikantů v samotné kapele.

(Součástí kapely je Michal Navrátil, multiinstrumentalista a skladatel, fungující jako klávesák. Čtvrtým rokem studuje obor Zvuková tvorba na HAMU a také je studentem skladby u Petra Maláska na Pražské konzervatoři. Podobně je na tom i houslistka a vokalistka Nelly Helclová, která dokončila bakalářské studium oboru houslí na HAMU a dále pokračuje na Anton Bruckner Privatuniversität v Linci pod vedením Alberta Fischera.
Dalším členem je baskytarista Vojtěch Gavenda, který má za sebou působení v několika rockových kapelách, kde zastával i funkci skladatele. Hudbu skládá i pro divadelní spolek DeFormace, kde dlouhá léta působí i jako herec.
Post kytaristy obsadil Jiří Pilát, který od dětství působil ve folklórním sdružení Benešáček. Po ukončení vzdělání na průmyslové škole hrál na kytaru v kapelách From is gone a Afterpills factory. Nyní ještě působí jako kytarista a zpěvák v kapele Karbyn.
Bubeník Petr Kupka je muzikantem se zkušenostmi z mnoha kapel. Ovládá kromě bicích i basu, kytaru a piano a produkuje vlastní hudbu. Prošel si cestu přes rockové, popové, jazzové i zábavové kapely nicméně se nejlépe cítí ve funky, který významně rezonuje playlistem Sabiny.)

Během letošního roku má kapela v plánu představit se na festivalech a městských slavnostech, kde potěší stovky diváků energickou podmanivou atmosférou plnou efektů.
V zimě plánuje natočení singlu a následně i videoklipu, který bude ke shlédnutí na sociálních sítích. Mezi největší úspěchy patří devatenácté místo v anketě Hvězda internetu 2015 pořádané Českým slavíkem Mattoni. V roce 2016 kapela získala čtvrté místo v soutěži Skutečná liga a frontmanka Sabina získala ocenění Music Awards v kategorii zpěvačka.