Multižánrový festival uprostřed lesů, luk a strání na jihu Čech mezi Pískem a Táborem.

Natural

 Historie skupiny Natural sahá až do přelomu 70. a 80.let. Tehdy hrávala zejména na tancovačkách. Začátkem osmdesátých let se v repertoáru začaly objevovat vlastní písně, s nimiž kapela úspěšně startovala na mnohých festivalech. V roce 1984 se Natural po několika personálních změnách ustálil do čtveřice (Petr Kadlček, Daniel Andel, Jiří a Roman Hronovi). Začala se odvíjet nejslavnější éra Naturalu. Velkou zásluhu na tom měla hitovka Já na to mám, která sklízela obrovský úspěch na koncertech, v hitparádách, v televizích, v rádiích i na deskách, kterých se tehdy celkem prodalo zhruba čtvrt milionu.

V 90.letech si dal Natural pauzu. K obnovení kapely se koncem devadesátých let sešli už jen dva bývalí členové (Kadlček, Andel) a jejich vrstevník, basák Petr Balcárek. Kapelu omladil bubeník Jakub Donáth. V této sestavě natočil Natural u Sony Music "připomínkové" CD , které částečně vycházelo ze "starého" repertoáru, doplněného několika novinkami.

Personální změny se následně děly jen na postu basáka. S angličanem Davem Mendezem natočil Natural v roce 2006 Demo CD a několik samostatných singlů. V roce 2008 přichází další změna u basy. Tentokrát je to posila ze Slovenska – Jozef Zeleňák, který hraje v kapele dodnes.

Natural pomalu a jistě přidělává nové písničky a má v úmyslu čas od času některou natočit. Hlavně ale jezdí po koncertech, festivalech, městských či pivních slavnostech apod., kam se se svým pohodovým poprockem velmi dobře hodí. Po uplynutí třiceti let od vydání svého prvního singlu Já na to mám (1984) vydala kapela v roce 2014 opět vinylovou EP desku s názvem "Třetí od konce", na které je šest nových písniček. V letech 2017 a 2018 je stejně, jako před patnácti lety, použita píseň Já na to mám v obří reklamní kampani firmy Škoda Auto, což tento popěvek zarylo ještě více do všeobecného povědomí.